Listy

Gratulacje od Diapazonu

Andrzej Grabowski


Gratuluję strony. Jest przejrzysta i dobrze zaplanowana. Cieszy, że JAZZ FORUM dołącza do grona serwisów internetowych. Bez tego dzisiaj chyba traci się jednak na znaczeniu. Mając kilkuletnie doświadczenie wynikające z redagowania serwisu Diapazon wyrażam nadzieję, że nasze serwisy będą się uzupełniać, a także pięknie konkurować w zakresie informowania o muzyce improwizowanej.
P.S. Warto chyba wprowadzić możliwość bezpośredniego komentowania na stronie. W tej chwili takiej możliwości nie widzę.
Pozdrawiam,
Andrzej Grabowski
www.diapazon.pl

Dziękujemy za gratulacje i pozdrawiamy. A przy okazji i my gratulujemy Andrzejowi Grabowskiemu serwisu, który prowadzi (jak się zdaje, samodzielnie) od kilku dobrych lat, kompilując szeroką bazę informacji o muzyce jazzowej, a także tworząc dla zainteresowanych internautów platformę dyskusji i wymiany poglądów. Gratujemy także tego, że potrafił skupić wokół swojego serwisu grupę miłośników połączonych wspólną ideą.
Chcielibyśmy jednak, by nasze strony zdecydowanie się różniły i wobec tego tę funkcji otwartej dyskusji wolelibyśmy pozostawić Diapazonowi, traktując stronę jazzforum.com.pl przede wszystkim jako wizytówkę, przedłużenie i narzędzie promocji czasopisma JAZZ FORUM – podobnie jak to czynią inne znane miesięczniki na świecie, np. „Down Beat” czy „JazzTimes”.
Kontakt z czytelnikami chcemy prowadzić drogą mailową. Najciekawsze listy (oczywiście nie tylko pochwalne) publikować będziemy i w edycji papierowej, i w wydaniu internetowym.
Piszcie do nas na adres: jazzforum@jazzforum.com.pl
Paweł Brodowski, redaktor naczelny

 


Zobacz również

MKJazz Foto 2020 – Sprostowanie

MKJazz Foto 2020 – Sprostowanie  Więcej >>>

Potrójny błąd

Inny reżyser, inny kompozytor, inny film Więcej >>>

Sprostowanie

Wkradły się błędy do Jazz Forum 12/2018 oraz 1-2/2019 Więcej >>>

Sprostowanie

Do wywiadu z Branfordem Marsalisem wkradły się błędy (12/2015 Jazz Forum). Więcej >>>

  MKIDN      stoart       stoart       stoart     psj      ejm
Dokument bez tytułu