Listy

Gratulacjie od Polish Jazz Network

Cezary Lerski


Gratuluję nowej strony www.jazzforum.com.pl – bardzo czysta, funkcjonalna i bardzo mi się podoba.
Przy okazji mam pytanie/propozycję – chcielibyśmy pomóc w jak największej popularyzacji Waszej strony w Internecie, bo jest to w naszym wspólnym interesie, aby Wam się jak najlepiej powodziło i aby jak najwięcej ludzi na świecie wiedziało o Waszej website.
W związku z tym chcielibyśmy Wam zaproponować, abyście zostali naszą strona partnerską – „Partner Site”. Link do Waszej strony umieścimy na każdej stronie w naszym serwisie www.polishjazz.com (w głównym „Menu”) i równocześnie udostępnimy zawartość Waszych stron wszystkim gościom www.polishjazz.com bez konieczności opuszczania naszego serwisu i konieczności podjęcia decyzji, czy kliknąć i zobaczyć, czy nie).
Zapraszam także do lektury „The Story of Polish Jazz”, gdzie (lata 70-te) napisałem trochę o ważnej roli Waszego magazynu w rozwoju jazzu (i demokracji) w Polsce.
Pozdrawiam serdecznie i raz jeszcze gratuluję nowej strony,
Cezary Lerski
Polish Jazz Network
www.polishjazz.com

JF: Panie Czarku, dziękujemy za gratulacje. I z radością przyjmujemy propozycję partnerskiej współpracy z Polish Jazz Network. To dla nas zaszczyt, bo www.polishjazz.com jest najlepiej prowadzoną, najbardziej kompletną i reprezentatywną dla polskiego jazzu anglojęzyczną stroną w Internecie. W pewnym sensie pełni dziś podobną rolę do tej, jaką niegdyś spełniała międzynarodowa edycja JAZZ FORUM, które przez ćwierć wieku ukazywało się w języku angielskim (1967 - 1992), a przez pięć lat również w języku niemieckim (1976 - 1981). Połączenie naszych wysiłków będzie nawiązaniem do tej pięknej tradycji, zapoczątkowanej przed laty przez Jana Byrczka w czasach Europejskiej i Międzynarodowej Federacji Jazzowej.
Tym bardziej należą się Panu słowa podziwu, gdyż mieszka Pan w Kalifornii i działa z oddalenia. To najlepszy dowód na to, że Internet nie ma granic, świat jest mały, a jazz wielki.
Paweł Brodowski

Cała przyjemność i zaszczyt po mojej stronie i cieszę się, że mogę być w takim renomowanym towarzystwie jak Państwa magazyn. Czytelnikiem jestem od wielu lat, a angielską wersję wciąż pamiętam, że była dostępna w największym muzycznym sklepie w USA „Tower Records” na Manhattanie pod koniec lat 80. Dziś Tower Records już nie istnieje (sieć sklepów zbankrutowała), a JAZZ FORUM wciąż jest, a teraz także w Internecie... Mam nadzieje, że będę mógł przyczynić się do jego dalszego rozwoju.
Cezary Lerski
Polish Jazz Network
www.polishjazz.com
 


Zobacz również

MKJazz Foto 2020 – Sprostowanie

MKJazz Foto 2020 – Sprostowanie  Więcej >>>

Potrójny błąd

Inny reżyser, inny kompozytor, inny film Więcej >>>

Sprostowanie

Wkradły się błędy do Jazz Forum 12/2018 oraz 1-2/2019 Więcej >>>

Sprostowanie

Do wywiadu z Branfordem Marsalisem wkradły się błędy (12/2015 Jazz Forum). Więcej >>>

  MKIDN      stoart       stoart       stoart     psj      ejm
Dokument bez tytułu