Aktualności

Aga Zaryan – Jazz Carnival
9.02.2018 (piątek), godz. 20.30
Kuźnia Kulturalna
ul. Kostki Potockiego 24
Warszawa-Wilanów

Miejsca w układzie teatralnym, lub przy stolikach w połączeniu z kolacją. Kolacja od 18.30, wydarzenie o 20.30. Liczba miejsc ograniczona. Informacje na www.kuzniakulturalna.pl oraz pod numerem 500 200 200.

Aga Zaryan –  Jazz Carnival w WilanowieKarnawałowy koncert wyjątkowej wokalistki 9 lutego w Kuźni Kulturalnej

Jazz Carnival to niezwykły wieczór w towarzystwie rytmów swingu, bossa novy i samby. Tym razem Aga Zaryan zaprezentuje dynamiczny program ponadczasowych standardów. Podczas koncertu artystka wystąpi w towarzystwie pianisty Michała Tokaja oraz perkusisty Łukasza Żyty

Twórczość Agi Zaryan to kwintesencja tego, co najlepsze w historii jazzu, a zarazem kontynuacja tradycji legendarnych dokonań Shirley Horn, Carmen McRea i Joni Mitchell. Światowe uznanie Artystka zawdzięcza wyjątkowemu stylowi, smakowi i podejściu do śpiewania z charakterystyczną lekkością frazowania i ciepłym matowym tonem głosu.Aga Zaryan jest laureatką najważniejszych nagród i wyróżnień w świecie muzycznym (w tym prestiżowej nagrody Fryderyka, oraz wielokrotnie przyznawanego jej tytułu Wokalistki Roku w rankingu magazynu Jazz Forum. Zwyciężyła w tej specjalności również i w najnowszej Ankiecie Krytyków Jazz Top 2017. Płyty Zaryan sprzedają się w rekordowych nakładach, udowadniając, że ambicja i wysublimowany styl pozwalają dotrzeć do szerokiego grona publiczności.

Artystka podbijała serca publiczności na całym świecie, koncertuje m.in. w Wielkiej Brytanii, USA, Belgii, Izraelu, Francji, Szwecji, Norwegii, Niemczech, Turcji, Portugalii, Rosji, Japonii, Chinach oraz Islandii.

Aga Zaryan - śpiew 
Michał Tokaj - fortepian 
Łukasz Żyta - perkusja

  MKIDN      stoart       stoart       stoart     psj      ejm