Aktualności

Al Di Meola Opus
2.12 Białystok, Aula Duża WSFiZ
3.12 Łódź, Klub Wytwórnia
4.12 Częstochowa, Filharmonia
5.12 Bydgoszcz, Filharmonia Pomorska
6.12 Lublin, Centrum Kongresowe UP

Bilety na każdy koncert artysty dostępne są na stronach www.eventim.pl i www.ticketmaster.pl

Al Di Meola – trasa po PolsceJeden z najbardziej cenionych współczesnych gitarzystów zagra w grudniu pięć koncertów

Al Di Meola zaliczany jest do grona najwybitniejszych gitarzystów wszech czasów. Laureat nagrody Grammy do tej pory rozwijał swoją karierę muzyczna zarówno solo jak i wspólnie z innymi gwiazdami , m.in. Stevie Wonder, Chick Corea, Jean Luc-Ponty, Luciano Pavarotti, Phil Collins, Santana.W marcu tego roku premierę miała jego najnowsza płyta „Opus”, której materiał usłyszymy na koncertach w Polsce na żywo w grudniu tego roku! Sam artysta przyznaje, że jego najnowsza płyta poszerza jego umiejętności kompozycyjne i początkuje nowy etap w jego życiu.

„Pierwszy raz byłem naprawdę szczęśliwy pisząc muzykę. Mam cudowną żonę, wspaniałą córkę i fantastyczną rodzinę, która inspiruje mnie każdego dnia. Wierzę, że pokazuję to w swojej muzyce”

Koncerty poprzedzi występ Adama Palmy.

Adam Palma – absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Katowicach, uzyskał tytuł doktora sztuk muzycznych na Akademii Muzycznej w Gdańsku. Laureat tytułu „Najlepszy polski gitarzysta akustyczny”. Chętnie zapraszany do wspólnych koncertów przez najwybitniejszych gitarzystów akustycznych na świecie takich jak: Al Di Meola, Tommy Emmanuel, Bireli Lagrene. Występował z większością artystów polskiej estrady m.in. Ewą Bem, Edytą Górniak, Eweliną Flintą, Kubą Badachem, Leszkiem Możdżerem, Krzesimirem Dębskim i innymi. Autor 3 solowych płyt, które zebrały fantastyczne recenzje w magazynach gitarowych na całym świecie.

  MKIDN      stoart       stoart       stoart     psj      ejm