Aktualności
Autograf Krzysztofa Herdzina8 września w Alei Autografów na ulicy Długiej w Bydgoszczy uhonorowano wybitnego jazzmana

Odsłonięto trzy nowe autografy w bydgoskiej Alei Autografów – zbiorze płaskorzeźb wmurowanych w nawierzchnię ulicy Długiej. Wśród nagrodzonych znalazł się bydgoski pianista, kompozytor, aranżer i dyrygent, producent płytowy, adiunkt w Akademii Muzycznej w Bydgoszczy – Krzysztof Herdzin.

W ten sposób docenia się osoby za zasługi w promocji Bydgoszczy w kraju i na świecie. Wśród 39 posiadaczy autografów na ul. Długiej są znani sportowcy, politycy, filmowcy, lekarze, przedsiębiorcy czy przedstawiciele świata kultury: Zbigniew Boniek, Tomasz Gollob, Irena Szewińska, Jan Kulczyk, Radosław Sikorski, Leonard Pietraszak, Irena Santor, Rafał Blechacz, Jerzy Hoffman.

Obok Krzysztofa Herdzina w tym roku nagrodzeni zostali: prof. Arkadiusz Jawień, kierownik Kliniki Chirurgii Naczyniowej i Angiologii w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 im. Jurasza, prezes Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej oraz prof. Józef Szala, światowej sławy specjalista z zakresu oceny trwałości i wytrzymałości materiałów i elementów konstrukcyjnych, doktor honoris causa Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego. 


JAZZ FORUM 10-11/2018

Aktualnie w sprzedaży
Więcej >>>

In Our Own Way

Sylwester Ostrowski An

Płyta miesiąca

Jan Ptaszyn Wróblewski Sextet

Komeda. Moja słodka europejska ojczyzna

  • Ocena - 5
Linki
Z galerii

Portrety

  MKIDN      stoart       stoart       stoart     psj      ejm