Aktualności

12 maja 2018, godz. 20:00 (sobota)
Narodowe Forum Muzyki
plac Wolności 1
Wrocław


Bilety w cenach: 99 zł (strefa D), 179 zł (strefa C), 249 zł (strefa B), 399 zł (strefa A)
Bilety dostępne na: www.goodtaste.bilety24.pl, www.eventim.pl, a także w sklepach siedzi Empik, Saturn, Media Expert i Media Markt oraz w kasie NFM.

13 maja 2018, godz. 19:00 (niedziela) Arena Ursynów,
ul. Pileckiego 122
Warszawa


Bilety w cenach: 109 zł (strefa 4), 159 zł (strefa 3), 219 zł (strefa 2), 259 zł (strefa 1)Bilety dostępne na: www.eventim.plwww.eBilet.pl a także w sklepach siedzi Empik, Saturn, Media Expert i Media Markt 

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Bobby McFerrin – CirclesongsLegendarny wokalista wystąpi 12 maja we Wrocławiu i 13 maja w Warszawie!

Obdarzony czterooktawową skalą głosu Bobby McFerrin, jeden z najbardziej znanych na świecie innowatorów i improwizatorów wokalnych, zdobywca 10 nagród Grammy, twórca jednej z najpopularniejszych piosenek końca XX wieku (Don’t Worry, Be Happy) wystąpi podczas wiosennej trasy z wyjątkowym w jego karierze projektem „Circlesongs”. Obok gwiazdy wystapią: Joey Blake, Dave Worm oraz 12 wokalistów a cappella wybranych specjalnie na tę okazję.

W programie utwory nawiązujące do tradycji śpiewu chorałowego i muzyki sakralnej, wariacje na temat world music, afrykańskich zaśpiewów i indyjskich rag po melorecytację”. „Circlesongs” to hołd dla tradycji wspólnego śpiewania. Od początku historii ludzie śpiewali razem w grupach, z radości i żalu, przy zabawie i aby zabić czas. I jak dalej wyjaśnia sam McFerrin: „Zawsze czułem, że śpiewanie bez słów sprawia, że jedna piosenka jest tysiącem piosenek, ponieważ ludzie, którzy ją słyszą, mogą przynieść własne historie”. Dla wielu słuchaczy koncerty McFerrina to rzadka sposobność, aby stać się świadkiem, a także uczestnikiem, muzycznego świętowania spontaniczności.

Bobby McFerrin sprzedał 20 milionów płyt, zaś jego współpraca z takimi artystami jak Yo-Yo Ma, Chick Corea, Filharmonia Wiedeńska i Herbie Hancock uczyniła z niego prawdziwego ambasadora muzyki klasycznej i jazzu. Na mapie koncertowej oprócz Polski znajdują się także Szwajcaria, Austria, Niemcy, Węgry i Czechy.

Organizatorzy: Good Taste Productions, Sky Live
  MKIDN      stoart       stoart       stoart     psj      ejm