Aktualności
Jazz Across Borders 2021Piąta edycja konferencji Jazz Across Borders w St. Petersburgu, od 13 do 14 listopada, w formule on-line

Panele prowadzone są zarówno po angielsku jak i rosyjsku. Jazz Across Borders to największe jazzowe forum w Rosji. Jednym z jego współorganizatorów jest znakomity saksofonista Igor Butman. Program tegorocznego spotkania podzielony został na cztery części, które skupią się między innymi na problemach związanych z pandemią, edukacji muzycznej oraz kwestiach prowadzenia managementu muzycznego.  Wśród zaproszonych na konferencję gości znaleźli  się między innymi Dee Dee Bridgewater i Lee Ritenour, którzy prowadzą warsztaty.

Podobnie do ubiegłego roku, zabraknie pokazów showcase’owych, jednak wyselekcjonowane wcześniej zespoły, prezentują swoje najnowsze produkcje podczas specjalnych Listening Sessions.

Rejestracja na wydarzenie jest bezpłatna, można jej dokonać za pośrednictwem strony jazzrussia.com. Na stronie tej znaleźć można również szczegółowy program całej Konferencji. 

  MKIDN      stoart       stoart       stoart     psj      ejm