Aktualności
jazzforum.com.pl

Paweł BrodowskiMam przyjemność powitać Państwa na naszej własnej stronie internetowej. Najstarsze (ukazujące się nieprzerwanie od grudnia 1965 roku) i obecnie jedyne czasopismo jazzowe w Polsce zaprasza do najmłodszej i oczywiście nie jedynej strony internetowej. Mamy nadzieję, że stanie się ona jedną ze stron najczęściej odwiedzanych i będzie nie tylko naszą wizytówką, ale także reprezentacyjną platformą polskiego jazzu.

Chcemy, żeby to była strona żywa, która trzyma rękę na pulsie wydarzeń. Będziemy systematycznie  rozbudowywać i udostępniać nasze przepastne zasoby archiwalne, naszą własną historię (to już ponad 40 lat) i historię (nie tylko) polskiego jazzu, tworzyć bazę informacji o muzykach, zespołach, festiwalach, klubach, warsztatach, konkursach, a więc coś w rodzaju kompendium wiedzy o polskim i światowym jazzie, w niedalekiej przyszłości również w języku angielskim (nasze czasopismo przez ponad 20 lat miało edycję międzynarodową, która odegrała znaczącą rolę w integracji światowej sceny jazzowej).

Dziękujemy Sergiuszowi Roszczykowi z Multi Communications, który tę stronę zaprojektował – w taki sposób, by była ona funkcjonalna, przystępna, przyjazna i klarowna. A my dołożymy starań, by była ona aktualna, kompetentna i interesująca.

Będziemy wdzięczni za uwagi i komentarze. Piszcie do nas na adres:
jazzforum@jazzforum.com.pl

Keep swinging!
Paweł Brodowski
Redaktor naczelny
  MKIDN      stoart       stoart       stoart     psj      ejm