Aktualności

Jazzowe Czwartki w Koneserze
Lato Konesera 
Centrum Praskie Koneser
pl. Konesera 2
Warszawa

WSTĘP WOLNY!

11 lipca
Parnas Brass Band
18 lipca
Atom String Quartet
25 lipca
Algorhythm
1 sierpnia
Skicki-Skiuk
8 sierpnia
The Flash
15 sierpnia
ZK Collaboration
22 sierpnia
Błoto

Jazzowe Czwartki w KoneserzeOd 11 lipca do 22 sierpnia w ramach cyklu „Lato Konesera” w Warszawie odbędzie się siedem koncertów

Seanse filmowe, spotkania, mnóstwo koncertów i atrakcji dla dzieci... Tak w skrócie zapowiada się tegoroczne Lato Konesera w kompleksowo odnowionej dawanej fabryce wódek Koneser. Była Warszawska Wytwórnia Wódek „Koneser” przy ul. Ząbkowskiej zmieniła się w ostatnim czasie nie do poznania. W odrestaurowanych i zaadaptowanych do nowych funkcji zabytkowych budynkach z czerwonej cegły oraz wzniesionych od podstaw nowych obiektach, powstały biura, prawie 200 mieszkań, hotel, muzeum, restauracje, sklepy, punkty usługowe i sale wielofunkcyjne. 

Lato Konesera to doskonała okazja, by odwiedzić to klimatyczne miejsce na Pradze i w dobrym towarzystwie spędzić czas. Tym bardziej, że każdy powinien znaleźć coś dla siebie, od singli, przez rodziny z dziećmi, po seniorów. Atrakcje zaś zaplanowano na całe wakacje i każdego dnia realizowane są inne projekty.

W cyklu Jazz Konesera (proszę nie mylić z jazzem dla koneserów, choć i oni na pewno znajdą coś dla siebie) będziemy mogli usłyszeć część niezwykle różnorodnej młodej, polskiej sceny improwizowanej. Światowe hity muzyki popularnej grane przez „mini big band” Parnas Brass Band, jeden z najlepszych kwartetów smyczkowych na świecie Atom String Quartet, trójmiejskie połączenie muzyki improwizowanej z elektroniką w wykonaniu Algorhythmu, koncert z cyklu „czy to naprawdę jest jazz?” by SKICKI-SKIUK, power music, czyli  wybuchowa mieszanka takich gatunków jak rock, jazz, punk, drum’n’bass, noise od The Flash, próba okiełznania czterech skrajnych temperamentów w wykonaniu ZK Collaboration oraz Błoto – odłam słynnego, wrocławskiego kolektywu EABS.

W każdy czwartek od 11 lipca do 22 sierpnia wychodzimy z modnych klubów jazzowych i udajemy się prosto na warszawską Pragę. Gwarantujemy, że żadnego z koncertów nie będą Państwo słuchać na siedząco.

Oficjalnym parterem wydarzenia jest magazyn JAZZ FORUM.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku
https://www.facebook.com/events/537047063499596/

JAZZ FORUM 10-11/2019

Aktualnie w sprzedaży
Więcej >>>

RASP Lovers & Howard

Wojtczak/Piotrowicz, R

Płyta miesiąca

Paul Bley Gary Peacock Paul Motian

When Will The Blues Leave

  • Ocena - 5
Linki
Z galerii

Jazz a Vienne 2013

  MKIDN      stoart       stoart       stoart     psj      ejm