Aktualności

Trasa WMQ:

6.04 Polka -  Bugsy’s Music Restaurante, Pszczyna
7.04 Komeda - Centrum Sztuki Mościce, Tarnów
13.04 Komeda - Festiwal Muzyki Filmowej Krzysztofa 
Komedy, Warszawa
14.04 Polka - Aula Auris, Poznań
15.04 Komeda - Stary Klasztor, Wrocław 

Kwintet Mazolewskiego i Dudziak w Anglii!Polscy artyści wystąpią w sierpniu br. na prestiżowym We Out Here Festival.

Wojtek Mazolewski Quintet wraz z Urszula Dudziak wystąpią w sierpniu br. ze specjalnym programem na pierwszej edycji We Out Here Festival – prestiżowego brytyjskiego festiwalu organizowanego przez legendarnego DJ’a radia BBC, Gillesa Petersona. 

Wojtek zagra także drugi koncert, z projektem, który przygotowuje wraz z brytyjską saksofonistką Tamar Collocutor.

Imponujący program festiwalu prezentuje najciekawszych artystów współczesnej muzyki improwizowanej i klubowej. Zagrają m.in. Gary Bartz, Sons of Kemet, Kokoroko, The Comet is Coming, Nubya Garcia, Joe Armon Jones, Zara McFarlane i Matthew Halsall. To wspaniała wiadomość, że wśród zaproszonych zespołów znaleźli się polscy artyści. Festiwal odbędzie się w dniach 15-18 sierpnia w Huntingdon w hrabstwie Cambridgeshire. 

WMQ promuje wydany w 2018 roku album „Polka Worldwide Deluxe Edition”, który został uznany przez amerykański miesięcznik „Down Beat” za jedną z pięciu najlepszych płyt roku. Płyta weszła do polskiej dystrybucji w styczniu tego roku.

Muzykę z tego albumu a także z projektu poświęconego muzycy Krzysztofa Komedy usłyszy polska publiczność podczas pięciu kwietniowych koncertów zespołu.


  MKIDN      stoart       stoart       stoart     psj      ejm