Aktualności

Książka dostępna w sprzedaży na: www.managermuzyczny.pl
Manager Muzyczny – premieraUkazała się książka/podręcznik odsłaniająca kulisy managementu muzycznego autorstwa Marty Sołtys

„Manager Muzyczny. Podręcznik z komentarzem artystów i przedstawicieli branży muzycznej” to pierwsza pozycja w Polsce dedykowana artystom chcącym samodzielnie kierować swoją karierą oraz managerom muzycznym i osobom aspirującym do tego zawodu.

Niniejsza książka jest zbiorem wskazówek i dobrych praktyk rekomendowanych przez przedstawicieli polskiej branży znających rynek muzyczny od podszewki. Zawiera charakterystykę pracy managera muzycznego, jego codzienne wyzwania oraz najważniejsze punkty strategii budowania kariery. To także rzucenie światła na ogólną kondycję zawodu oraz zachęcenie do dalszego dialogu na temat rozwoju tej profesji.

W rozmowach udział wzięli:
Aga Zaryan, Kuba Badach, Tomasz „Grubson” Iwanca, Marek Napiórkowski, Leszek Możdżer, Alicja Myśliwiec, Gabi Drzewiecka, Paweł Potoroczyn, Robert Piaskowski, Bartek Stolarek, Krzysztof Maj, Marcin „Tytus” Grabski, Bogdan Waszkiewicz, Kuba Kubiczek, Joanna Krawiec, Kinga Janowska, Paweł Orski, Tomasz Gajewski

Książka dostępna w sprzedaży na: www.managermuzyczny.pl

„Show-business, światowy czy polski, to labirynt, który zaprasza i kusi, ale w którym nietrudno się zgubić. Marta Sołtys stworzyła niezastąpiony przewodnik, a kolejne tajemnice branży odsłaniają jej doświadczeni przedstawiciele oraz sami artyści. Lektura obowiązkowa dla managerów i nie tylko!”
Daniel Wyszogrodzki
tłumacz i autor, dziennikarz muzycznyMarta Sołtys – manager muzyczny, coach i doradca zawodowy. Właścicielka agencji Ms Muse Artist Management. Z pasją oscyluje pomiędzy biznesem a subtelnością świata artystycznego. Poprzez holistyczne spojrzenie wspiera artystów w kreowaniu optymalnej ścieżki rozwoju kariery, zestrojonej z ich potencjałem i potrzebami.  Ma na swoim koncie organizację oraz koordynację tras koncertowych polskich i międzynarodowych składów muzycznych. Producent wykonawczy i koordynator kreatywny wydawnictw płytowych. Manager Kacpra Smolińskiego; do roku 2020 prowadziła wyłączny management Marka Napiórkowskiego. Reprezentowała projekty koncertowe takich artystów, jak Natalia Kukulska, Kuba Badach, Krzysztof Herdzin, Artur Lesicki. Ukończyła Doradztwo zawodowe i personalne na WSKiZ oraz Ekonomię globalną i menadżerską na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.


fot. Sisi Cecylia

Autor: Marta Sołtys
Projekt okładki: Patrycja Kostyra
Zdjęcia: Sisi Cecylia
Wydanie 1, 2021
ISBN: 9788396274601 Wydawca: Ms Muse Marta Sołtyswww.msmuse.pl
Copyright by Ms Muse Marta Sołtys, 2021
Text copyright by Marta Sołtys, 2021  

Płyta miesiąca

Adam Bałdych Quintet/Agata Szymczewska

Legend

Linki
Z galerii

Jan Bebel - portfolio

  MKIDN      stoart       stoart       stoart     psj      ejm