Aktualności
MARCIN KYDRYŃSKI ROZDAJE PŁYTY

JFZapowiadana przez Marcina Kydryńskiego akcja rozdawania płyt właśnie się rozpoczęła. Potrwa przez najbliższe dwa tygodnie, czyli do 29 marca.

Aby zdobyć albumy oferowane przez dziennikarza, wystarczy wejść na stronę www.rozdajeplyty.pl. Spośród płyt prezentowanych na portalu, wybrać należy tę, którą chciałoby się mieć we własnej płytotece. Jeśli okaże się, że jesteśmy pierwszymi, którzy wskazali na tę właśnie płytę, to trafi ona w nasze ręce.

 „Kolekcjonuję płyty już od ćwierć wieku. I wystarczy. Zamierzam oddać swoją kolekcję, bo przecież mogę tej muzyki słuchać dziś na stronie internetowej.” – tłumaczy Marcin Kydryński.

Gdy dziennikarz ma ochotę posłuchać któregoś ze swoich ulubionych albumów, wchodzi na stronę internetową www.pilsner.pl. Zarchiwizowano tam ponad 2000 wytrawnych utworów – to prawie 10 dni muzyki „bez przerwy”. Strona ta może także pełnić rolę… internetowego radia. Gdybyśmy bowiem chcieli odsłuchać wszystkich utworów na niej umieszczonych, zajęłoby nam to około 240 godzin, czyli 10 dni.

Marcin Kydryński od prawie ośmiu lat prowadzi audycję muzyczną „Siesta” na antenie „Trójki” w każdą niedzielę od 15:00 do 17:00.
 
  MKIDN      stoart       stoart       stoart     psj      ejm