Aktualności

Zdrojowy Jazz Festival Guitar Masters Jastarnia 2018
Hotel SPA**** Dom Zdrojowy
ul. Kościuszki 2A Jastarnia


21 lipca – Marek Kądziela Trio
4 sierpnia – Szymon Mika Trio
7 września – Marek Napiórkowski Trio „KonKubiNap”

Dołącz do wydarzenia na FB

Koncerty rozpoczynamy o godz. 20:00. Na każdy z koncertów obowiązują rezerwacje miejsc (koszt wejściówki 30 zł – do wykorzystania w barze podczas koncertu).
Rezerwacje: 058/ 67 99 290, gastronomia@zdrojowy.com.pl

Marek Kądziela w JastarniGitarzysta zagra 21 lipca w ramach kolejnej odsłony Zdrojowy Jazz Festival– Guitar Masters

Hotel****Dom Zdrojowy w Jastarni staje się gospodarzem Zdrojowy Jazz Festival. Temat przewodni  tegorocznej edycji to Guitar Masters, w którym usłyszymy pięć koncertów najlepszych gitarzystów wg Ankiety Krytyków JAZZ FORUM Jazz Top 2017.

Festiwal rozpoczął 26 maja Marcin Wądołowski – 5 w rankingu wraz z P. Lemańczykiem i A. Czerwińskim. Gościnnie z trio zagra E. Miszk.

30 czerwca zagrał, zajmujący 4 miejsce – Rafał Sarnecki w kwartecie Sarnecki–Zagórski–Pulcyn–Wrombel.

21 lipca będzie miał miejsce kolejny koncert, z udziałem 3 z listy, Marka Kądzieli. Usłyszymy Trio MK Git – Marek Kądziela, P.Puszczało i R.Bolewski.

4 sierpnia wystąpi Szymona Mika z najnowszym repertuarem z płyty „Togetherness”, któremu towarzyszyć będą P. Południak i Z. Ravitz.

7 września to wyśmienity festiwalowy finisz, czyli szczyt rankingu – Marek Napiórkowski. Wraz z R.Kubiszyn i C. Konradem, to mistrzowskie trio połączy pasję, energię i ducha improwizacji w projekcie KonKubiNap.


  MKIDN      stoart       stoart       stoart     psj      ejm