Aktualności

1.  That’s Life / Żyć tak with Kuba Badach, Andrzej Piaseczny i Natalia Kukulska
2.  One Note Samba / Samba na jedną nutę with Natalia Kukulska
3.  All Or Nothing At All
4.  Pennies From Heaven
5.  I’ve Got The World On A String
6.  Where Or When
7.  My Kind Of Town
8.  More
9.  In The Wee Small Hours Of The Morning
10.  I Get A Kick Out Of You

BONUS
11. Fly Me To The Moon with Ewa Bem

Matt Dusk – Sinatra Vol. 2Ewa Bem, Kuba Badach, Natalia Kukulska zaśpiewali gościnnie na płycie kanadyjskiego wokalisty, premiera 15 października

Rok po wydaniu pokrytego złotem albumu „Sinatra”, Matt Dusk powraca z jego kontynuacją – „Sinatra Vol. 2”, ponownie zapraszając do współpracy polskich wykonawców.

Tworząc kolejny album poświęcony Sinatrze, Dusk chciał zrobić coś wyjątkowego: „Piosenki z Great American Songbook były już wykonywane przez wielu artystów i muzyków. Chciałem zaprosić do tego projektu artystów z wrażliwością podobną do mojej, którzy pomogliby mi rozpowszechnić te klasyki w XXI wieku.”  I tak też zrobił.


Matt Dusk, Andrzej Piaseczny, Kuba Badach 

Umieszczony na płycie „Sinatra with Matt Dusk vol. 2” zestaw 11 standardów ponownie zabiera nas na wycieczkę przez całą karierę Mistrza – jej wzloty, upadki, radości i problemy sercowe. Do tej wspólnej podróży Dusk po raz kolejny zaprosił Kubę Badacha, (z którym nagrał „Learnin’ The Blues” na poprzednią płytę), jednak tym razem nie do duetu, a do tria, do którego dołącza Andrzej Piaseczny, w otwierającym album utworze „That’s Life/ Żyć tak”. Dołącza również Natalia Kukulska, która nie tylko zaśpiewała w pierwszym singlu promującym album „One Note Samba/ Samba na jedną nutę”, napisała też słowa do polskiej wersji utworu wykonywanego przez wyżej wymienione trio, jak również wspomogła gentlemanów swoimi chórkami. 

Zaproszenie do powrotu w czasy elegancji i zmysłowości, kiedy to nieprzerwalnie rządziła muzyka jazzowa, przyjęła również  ikona muzyki i nietuzinkowa osobowość, Wybitna Artystka, Pierwsza Dama Polskiego Jazzu – Ewa Bem. Wspólnie z Mattem wykonują standard „Fly Me To The Moon” w akustycznej aranżacji, będący wspaniałym zakończeniem albumu.

Matt Dusk sprzedał ponad milion albumów na całym świecie, ma na swoim koncie cztery złote i sześć platynowych albumów, a także liczne nagrody i nominacje.

  MKIDN      stoart       stoart       stoart     psj      ejm