Aktualności

07.07.2022 (czwartek), godz. 19:00 - Festiwal EtnoKraków Rozstaje, klub Strefa, ul. Św. Tomasza 31, Kraków

17.07.2022 (niedziela), godz. 19:00 - Centrum Zarządzania Światem, ul. Stefana Okrzei 26, Warszawa

18.07.2022 (poniedziałek), godz. 18:30 - Festiwal Muzyczne Ogrody, Sinfonia Varsovia, ul. Grochowska 272, Warszawa (warsztaty + koncert)

24.07.2022 (niedziela), godz. 19:00 - Międzynarodowe Warsztaty Jazzowe Cho-Jazz, Chodzieski Dom Kultury, ul. Warsztatów jazzowych 2, Chodzież

25.07.2022 (poniedziałek), godz. 17:00 - Międzynarodowe Warsztaty Jazzowe Cho-Jazz, Chodzieski Dom Kultury, ul. Warsztatów jazzowych 2, Chodzież (warsztaty)

Minjin Seo w PolscePochodząca z Korei Południowej wokalistka wystąpi w Warszawie, Krakowie i Chodzieży.

W lipcu na trasie koncertowej w Polsce wystąpi pochodząca z Korei Południowej wokalistka Minjin Seo. Zespół w skład, którego wchodzą również polscy muzycy, wystąpi na festiwalach w Chodzieży, Krakowie i Warszawie.

W skład zespołu Minjin wchodzą Paweł Kaczmarczyk, Kacper Smoliński, Rafał Sarnecki, Wojciech Pulcyn i Piotr Pawlak. Grupa wystąpi 7 lipca podczas festiwalu EtnoKraków Rozstaje w Krakowie w klubie Strefa,  następnie dwukrotnie w Warszawie, 17 lipca w Centrum Zarządzania Światem i 18 lipca na Festiwalu Muzyczne Ogrody w Warszawie w Sinfonia Varsovia Centrum. 24 lipca na Międzynarodowych Warsztatach Jazzowych Cho-Jazz w Chodzieży, gdzie muzycy poprowadzą również warsztaty.

„Cieszę się, iż koncerty w Polsce w końcu dojdą do skutku. Ze względu na pandemię Covid-19 zmuszeni byliśmy kilkukrotnie zmienić plany. W międzyczasie zrealizowaliśmy projekt on-line, którego efektem są wspólne kompozycje i aranżacje tradycyjnych pieśni koreańskich i polskich. Nareszcie wspólnie zaprezentujemy je na żywo polskiej publiczności” - zapowiada lipcowe koncerty Minjin.

Grupa zaprezentuje repertuar z projektu „KOsmoPOLityczny”, którego celem jest pokazanie kreatywnej formy współpracy pomiędzy muzykami z Korei i Polski. Trasa koncertowa Minjin Seo „Live in Poland 2022” organizowana jest przez Centrum Kultury Koreańskiej oraz Fundację JAZZ PO POLSKU.


Minjin Seo - wokal
Kacper Smoliński - harmonijka
Paweł Kaczmarczyk - piano
Rafał Sarnecki - gitara
Wojciech Pulcyn - kontrabas
Piotr Pawlak - perkusja

Więcej na temat projektu: https://jazzpopolsku.pl/blog/2022/06/29/koreanska-wokalistka-minjin-seo-wystapi-w-lipcu-w-polsce/

Płyta miesiąca

Adam Bałdych Quintet/Agata Szymczewska

Legend

Linki
Z galerii

Jazzowa Jesień 2015

  MKIDN      stoart       stoart       stoart     psj      ejm