Aktualności

Lista utworów na „'Til We Meet Again”:

1. Cold, Cold Heart (Hank Williams)
2. It Was You (Norah Jones)
3. Begin Again (Norah Jones/Emily Fiskio)
4. Those Sweet Words (Lee Alexander/Richard Julian)
5. I’ve Got to See You Again (Jesse Harris)
6. After The Fall (Norah Jones/Brian Burton)
7. I’ll Be Gone (Pete Remm)
8. Just a Little Bit (Norah Jones/Sarah Oda/Brian Blade/Christopher Thomas)
9. Falling (Norah Jones/Rodrigo Amarante)
10. Tragedy (Norah Jones/Sarah Oda)
11. Sunrise (Norah Jones/Lee Alexander)
12. Flipside (Norah Jones/Pete Remm)
13. Don’t Know Why (Jesse Harris)
14. Black Hole Sun (Chris Cornell)

Norah Jones – ’Til We Meet AgainAmerykańska artystka wydaje swój pierwszy album koncertowy, premiera 16 kwietnia

Kolekcja 14 utworów obejmuje nagrania z występów z USA, Francji, Włoch, Brazylii i Argentyny . 9-krotna laureatka Grammy, sławna wokalistka i pianistka, najczęściej odtwarzana w serwisach cyfrowych artystka w 2020 roku, wydaje pierwszy pełny album koncertowy w swojej karierze, zatytułowany „Til We Meet Again”.

https://umusicpl.lnk.to/NorahJonesItWasYou 

Kolekcja nagrań na albumie pochodzi z występów w USA, Francji, Włoszech, Brazylii i Argentyny, zarejestrowanych w latach 2017-2019. Pierwszy singiel „It Was You”, który już jest dostępny w serwisach cyfrowych,  został nagrany na Festiwalu Ohana 2018  w Dana Point w Kalifornii wspólnie z Pete’em Remmem grającym na organach, Christopherem Thomasem  na basie i  Brianem Blade’em  na perkusji. Na płycie pojawili się także basista  Jesse Murphy, gitarzysta  Jesse Harris, flecista  Jorge Continentino i perkusjonista Marcelo Costa.


14 utworów na albumie  „Til We Meet Again” repertuarowo obejmują całą karierę Jones począwszy od jej debiutanckiego Come Away With Me z  2002 roku  („Don't Know Why”, „I've Got To See You Again”, „Cold, Cold Heart”), poprzez utwory z krążka Feels Like Home (2004),  („Sunrise”, „Those Sweet Words”), czy  Little Broken Hearts ( 2012)  („After The Fall”), Day Breaks (2016)  („Flipside”, „Tragedy”), a także z najnowszej serii singli („It Was You”, „Begin Again”, „Just A Little Bit”, „Falling” w tym nominowany do nagrody Grammy „I'll Be Gone”). Album zamyka  oszałamiające solowe wykonanie utworu „Black Hole Sun” z repertuaru grupy  Soundgarden, jako hołd dla Chrisa Cornella. Ten specjalny utwór został nagrany w Fox Theatre w Detroit, zaledwie kilka dni po śmierci Cornella po swoim występie w tym samym miejscu.

„’Til We Meet Again”  można zamówić w przedsprzedaży na winylu, CD lub w serwisach cyfrowych.

Norah Jones po raz pierwszy pojawiła się na światowej scenie muzycznej wraz z wydanym w lutym 2002 roku albumem „Come Away With Me” zwanym przez nią „małym nastrojowym nagraniem”, ukazującym wyjątkowy głos, który stał się ogólnoświatowym fenomenem, bezkonkurencyjnym zdobywcą nagród Grammy w 2003 roku. Od tego czasu, Norah otrzymała dziewięć statuetek Grammy i sprzedała 50 milionów płyt. Jej piosenek odsłuchano w streamingu pięć miliardów razy na całym świecie. Wydała serię uznanych przez krytyków i odnoszących sukcesy komercyjne albumów solowych – „Feels Like Home” (2004), „Not Too Late” (2007), „The Fall” (2009), „Little Broken Hearts” (2012) i „Day Breaks” (2016) — jak również tych stworzonych ze swoimi zespołami: The Little Willies, El Madmo czy triem Puss N Boots z Sashą Dobson i Catherine Popper, którego drugi album „Sister” ukazał się w 2020 roku. Album-składanka z 2010 roku …Featuring Norah Jones pokazał jej niesamowitą wszechstronność, gromadząc nagrania z artystami tak różnorodnymi, jak Willie Nelson, Outkast, Herbie Hancock czy Foo Fighters.
  MKIDN      stoart       stoart       stoart     psj      ejm