Aktualności
RICHARD BONA KONKURS!

JFNa zaproszenie agencji New Music Art Production & Go Ahead wystąpi z dwoma koncertami w Polsce super trio Richard Bona/Steve Gadd/Sylvain Luc. Pierwszy z tych koncertów odbędzie się 20 stycznia b.r. w warszawskim Palladium o godz. 20:00, a drugi 21 stycznia w Auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Mamy dla naszych czytelników cztery zaproszenia na warszawski koncert. Otrzymają je cztery pierwsze osoby, które nadeślą poprawne odpowiedzi na następujące trzy pytania.

  1. Richard Bona gitarą basową zainteresował się jeszcze w rodzinnym Kamerunie po wysłuchaniu pewnej płyty pożyczonej mu przez znajomego właściciela klubu jazzowego. Jaki muzyk był autorem tej płyty?
     
  2. Amerykański perkusista Steve Gadd jest jednym z najbardziej rozchwytywanych muzyków sesyjnych na świecie. Grał z setkami artystów z kręgu jazzu, rocka i popu. Wśród nich jest także pewien bardzo popularny polski jazzman. O kogo chodzi?
     
  3. Wirtuoz gitary Sylvain Luc jest obywatelem Francji. Sam jednak swoją narodowość wywodzi z innego kraju na Półwyspie Iberyjskim. Jakiego?

Odpowiedzi zawierające nazwisko i numer telefonu prosimy nadsyłać na adres: jazzforum@jazzforum.com.pl.
 
  MKIDN      stoart       stoart       stoart     psj      ejm