Aktualności
sPOKo Jazz Puławy 2022W dn. 3-10 lipca odbędą się w Puławach Międzynarodowe Warsztaty Jazzowe. Zgłoszenia do 24 czerwca. 

Ruszyły zapisy na Międzynarodowe Warsztaty Jazzowe sPOKo Jazz Puławy 2022 – wyjątkowe muzyczne spotkania z jazzem na najwyższym poziomie.

Piszą organizatorzy:

Warsztaty Jazzowe w Puławach od lat łączą pasję do muzyki z profesjonalizmem. Program spotkań obfituje w intensywne instrumentalne i wokalne ćwiczenia warsztatowe, zajęcia z historii i teorii jazzu, big band oraz combo. A wszystko to w niepowtarzalnej atmosferze, gdzie wybitni artyści i jednocześnie świetni pedagodzy, wprowadzają młodych ludzi w tajniki świata jazzu.

Zaproszenie do prowadzenia naszych warsztatów przyjęli:
w klasie wokalnej - Beata Przybytek, której towarzyszyć będzie sekcja akompaniująca w składzie: Bogdan Hołownia, Wojciech Pulcyn i Sebastian Frankiewicz,
w klasie fortepianu znany uczestnikom z ubiegłego roku, znakomity pianista jazzowy - Joel Holmes
w klasie trąbki - Robert Majewski
w klasie puzonu - Jacek Namysłowski
w klasiesaksofonu - Maciej Sikała
w klasie perkusji - Krzysztof Dziedzic
w klasie basu - Adam Kowalewski
w klasie gitary - Konrad Zemler.

Gwarancją niezapomnianych wrażeń będą także energetyczne koncerty towarzyszące gwiazd jazzowej sceny muzycznej, koncerty finałowe oraz występ kardy warsztatowej. Na uczestników i mieszkańców miasta czekają także cowieczorne jam sessions.

Tegoroczna edycja rozpocznie się 3 lipca i potrwa do 10 lipca.

Zgłoszenia uczestników przyjmowane będą do 24 czerwca 2022 r., wyłącznie za pomocą formularza internetowego, który dostępny jest pod linkiem www.jazz.domchemika.pl
Odpłatność za warsztaty:
program dydaktyczny: 660 zł;
noclegi i wyżywienie: 690 zł.

Czekamy na Was! Dołączcie do nas podczas kolejnej edycji Międzynarodowych Warsztatów Jazzowych w Puławach. Przed nami wydarzenie, którego miłośnicy improwizowanych brzmień nie mogą przegapić!


  MKIDN      stoart       stoart       stoart     psj      ejm