Aktualności

Koncert Sylwestrowy
Niedziela 31 grudnia 2017, godz. 18.00

Koncert Noworoczny
Poniedziałek 1 stycznia 2017, godz. 16.00
Centrum Kongresowe ICE Kraków
ul. Marii Konopnickiej 17
Kraków

Bilety:

www.eventim.pl 

biletywkrakowie.pl

Do 27 grudnia bilety on-line można zakupić w promocyjnych cenach (nawet do 50% zniżki).
W kwestii zamówień grupowych (od 20 os. wzwyż) prosimy o kontakt z Koordynatorem ds. Sprzedaży Biletów pod numerem telefonu: +48 696-001-540, +48 601 429 541 lub bilety@oab.com.pl 

Sylwester i Nowy Rok z gwiazdami jazzuNa podróż w Złotą Erę Jazzu w ICE Kraków zapraszają Aga Zaryan i Orkiestra Akademii Beethovenowskiej.

Macie już plany na wieczór sylwestrowy? A jak powitacie Nowy Rok? Na uroczyste zakończenie 2017 i powitanie 2018 roku zaprasza Orkiestra Akademii Beethovenowskiej wraz ze swymi gośćmi. Podczas koncertów sylwestrowych i noworocznych w Centrum Kongresowym ICE Kraków wystąpią między innymi Aga Zaryan, Ewelina Serafin, Robert Majewski i European Jazz Trio. Szykuje się zatem szampańska zabawa!

Złota Era Jazzu

Orkiestra Akademii Beethovenowskiej realizując tradycję ekskluzywnych wydarzeń noworocznych w Krakowie, po raz kolejny organizuje koncerty sylwestrowe i noworoczne, które odbędą się 31 grudnia 2017 oraz 1 stycznia 2018 roku w Centrum Kongresowym ICE Kraków.

Tym razem wraz z wspaniałą solistką Agą Zaryan – wielokrotnie uhonorowaną statuetką Fryderyków, autorką muzyki do filmu „Tragedia dziewczyny ulicznej” – proponujemy podróż w Złotą Erę Jazzu. Półtoragodzinne, jednoczęściowe spektakle muzyczne z towarzyszeniem Orkiestry Akademii Beethovenowskiej, European Jazz Trio, chóru The Cracow Singers, a także z udziałem utalentowanej jazzowej flecistki Eweliny Serafin przeniosą Was w niezapomnianą aurę lat 50. i 60. Nie zabraknie standardów inspirowanych twórczością Franka Sinatry, Nata Kinga Cole’a, Elli Fitzgerald, Raya Charlesa oraz świątecznych akcentów. Całość poprowadzi dziennikarz i publicysta muzyczny Marcin Majchrowski.

Wykonawcy:
Aga Zaryan
European Jazz Trio
Ewelina Serafin - flet
Marcin Kaletka - sax
Grzegorz Nagórski - puzon
Robert  Majewski - trąbka
Cracow Singers
Orkiestra Akademii Beethovenowskiej

Szczegóły: www.oab.com.pl


  MKIDN      stoart       stoart       stoart     psj      ejm