Aktualności
Tak Brzmi Miasto InkubatorDo 1 lipca trwa rekrutacja na warsztaty menedżerskie dla muzyków i menedżerów muzycznych

„Tak Brzmi Miasto Inkubator” to bezpłatny projekt długofalowego wsparcia muzycznej kariery. Biorąc udział w Inkubatorze zyskujesz dostęp do cennej wiedzy, możliwość uczestniczenia w festiwalach i konferencjach partnerskich, możliwość skorzystania z indywidualnych konsultacji z ekspertami, a także szansę na udział w Summer Campie.

To druga edycja projektu dedykowanego muzykom oraz menadżerom muzycznym,odbywającego się w czterech miastach w Polsce: w Krakowie, Rzeszowie, Wrocławiu i Poznaniu. Składa się on z szeregu aktywności mających odpowiedzieć na typowe trudności, z jakimi na początku kariery muzycznej musi zmierzyć się zespół/artysta.

Pod opieką czterech doświadczonych kuratorów – Leszka Biolika (Republika), Pawła Hordejuka (Happysad), Bartosza Stawiarza (ex-Wojtek Mazolewski), Dagi Gregorowicz (Dagadana) i w gronie wyselekcjonowanych uczestników będziesz poznawać zagadnienia związane z finansowymi, prawnymi, biznesowymi, medialnymi, produkcyjnymi oraz artystycznymi aspektami pracy zespołu i menedżera.

Co istotne, program buduje również sieci kontaktów, dofinansowując wyjazdy wspiera mobilność artystów i menedżerów oraz zapewnia indywidualne konsultacje, co w sposób ciągły oraz długofalowy pozwala rozwijać kariery uczestników. Dla najbardziej obiecujących artystów i menedżerów planowany jest również dziesięciodniowy obóz letni w Krakowie.

Zajęcia w ramach „Tak Brzmi Miasto Inkubator” odbywać będą się od lipca do listopada 2020 r. Postaw na rozwój i dołącz do nas!

Rekrutacja trwa do 1 lipca 2020 r. i odbywa się poprzez formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie internetowej pod adresem: http://takbrzmimiasto.pl/inkubator-2020/


JAZZ FORUM 6/2020

Aktualnie w sprzedaży
Więcej >>>

Orient Express

The Consonance Trio

Płyta miesiąca

Marcin Wasilewski Trio w/Joe Lovano

Arctic Riff

  • Ocena - 5
Linki
Z galerii

Jazz Forum Showcase

  MKIDN      stoart       stoart       stoart     psj      ejm