Aktualności

Triomaku
11.07.2018 (środa), godz. 20.00
Klub SPATiF
al. Ujazdowskie 45
Warszawa

Bilety: 10zł (muzycy z instrumentami wchodzą za darmo)

Triomaku na JazzStateJam session 11 lipca w warszawskim klubie SPATiF: Makowski, Łazarski, Szyszko

Wstępem do jamu będzie set koncertowy z materiałem z płyty ,,Klucz do oznaczania traw”.

Triomaku – Klucz do oznaczania traw:
Roślina roczna, 03-2m dł. Łodyga mięsista, gałęzista. Liście tarczowate, całobrzegie; ogonek liściowy osadzony w środku tarczowatej blaszki. Kwiaty grzbieciste, opatrzone ostrogą, żółte, czerwone lub pomarańczowe; płatki korony z frędzlowanym paznokciem. Pręcików 8. Kwitnie od czerwca do późnej jesieni. Owoc to rozłupnia rozpadająca się na 3 jednonasienne rozłupki, marszczone, brunatnawe.

(https://triomaku.bandcamp.com/album/klucz-do-oznaczania-traw)

Wojtek Makowski ( www.makowskimusic.com )
Gitarzysta, kompozytor, producent, performer, dj. Inspiruje się wieloma gatunkami muzycznymi, eksperymentuje z dźwiękiem, improwizuje. Po studiach kompozytorskich w Wielkiej Brytanii, wrócił do rodzimej Warszawy i założył Trio Maku - Trio inspirowane już nie tylko jazzem, ale też brzmieniami elektronicznymi, field recordingiem, samplami i noisem.

Bartosz Łazarski
Kontrabasista, improwizator, poszukiwacz dźwięków, minimalista. W bardzo subtelny i wyszukany sposób traktuje swój instrument, szanując dźwięk, spokój i lirykę linii melodycznych. Zafascynowany free jazzem oraz połączeniem muzyki etnicznej i jazzu.

Patryk Szyszko
Perkusista, perfekcjonista, ekspresjonista w życiu i muzyce. Poszukiwacz nowych środków wyrazu, sięgający m.in. do współczesnego jazzu i muzyki elektronicznej. Muzykolog, realizator dźwięku, ktory oddaje się pracy w studiu i nauczaniu.

  MKIDN      stoart       stoart       stoart     psj      ejm