Aktualności
Urbanator DaysW dn. 24 i 25 listopada br. w łódzkiej Wytwórni odbędzie się XVI edycja Urbanator Days.

Pod tą nazwą kryją się warsztaty muzyczne, których organizatorem patronem, a także wykładowcą jest nasz wybitny skrzypek Michał Urbaniak. Pierwszego dnia odbędą się zajęcia, a drugiego – koncert i jam session.

Swój udział w tegorocznych warsztatach potwierdzili Frank Parker (perkusja), Michael Patches Stewart (trąbka), Mario Forte (jazz violin & sound painting) oraz Mika Urbaniak (rap) i Irene Blackman (vocals).

Wziąć udział w warsztatach może każdy miłośnik muzyki, który pragnie rozwijać swoje zdolności pod okiem światowej sławy profesjonalnych muzyków. Wystarczy dokonać rejestracji na stronie https://urbanatordays.com/urbanatordays2021-lodz-zapisy/ i wnieść opłatę wpisową (100 zł), w ramach której uczestnicy otrzymają płyty z wydawnictwa UbxRecords, nieograniczony dostęp do platformy online, gdzie znajdują się webinary, materiały szkoleniowe, streamingi i wywiady z twórcami muzyki rytmicznej z całego świata oraz dostęp do wersji beta Urbanator Radia prezentującego unikatowe playlisty. Opłata pozwoli zapewnić uczestnikom i muzykom niezbędne środki bezpieczeństwa, w tym testy na obecność przeciwciał Covid -19.

– Pandemia uświadomiła nam, jak olbrzymim wyzwaniem organizacyjnym i logistycznym jest Urbanator Days. Dlatego od ubiegłego roku zdecydowaliśmy się na formułę hybrydową naszych warsztatów, rozwijaną zarówno online, jak i na żywo. Niezależnie od działań online mamy ogromną nadzieję, że muzycy w tym roku przylecą do Polski! – mówi Michał Urbaniak.

Współorganizatorem tegorocznego Urbanator Days jest Łódzkie Centrum Wydarzeń i Klub Wytwórnia. Partnerami zostali: Stowarzyszenie Autorów ZAiKS i STOART. Streaming z koncertu będzie na stronach Legalnej Kultury. Patronat objęła Pani Prezydent Miasta Łodzi – Hanna Zdanowska.

  MKIDN      stoart       stoart       stoart     psj      ejm