Aktualności

Sasha Strunin „Woman In Black”
14.02.2017 (wtorek), godz. 19.00
Studio Koncertowe im. Witolda Lutosławskiego
ul. Modzelewskiego 56
Warszawa

Bilety do kupienia na stronie: sklep.polskieradio.pl oraz w kasie studia przed koncertem

„Woman In Black” na Walentynki

Agencja Muzyczna Polskiego RadiaWokalistka Sasha Strunin wystąpi 14 lutego w Studiu Lutosławskiego w Warszawie

Agencja Muzyczna Polskiego Radia zaprasza 14 lutego br. o godz. 19.00 do Studia Koncertowego Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego na koncert promocyjny płyty Sashy Strunin „Woman In Black”.

Wokalistka wystąpi na scenie w towarzystwie amerykańskiego trębacza Gary’ego Guthmana oraz znakomitych polskich muzyków: Filipa Wojciechowskiego (fortepian), Pawła Pańty (kontrabas), Pawła Dobrowolskiego (perkusja), Michała Milczarka (gitara), Marcina Kajpera (saksofon) i Jacka Namysłowskiego (puzon).

 „Woman In Black” to wynik zderzenia dwóch osobowości – utalentowanej wokalistki  i Gary Guthmana, światowej sławy jazzmana (współpracującego z takimi sławami jak Tony Bennett, Aretha Franklin, Tom Jones, Bee Gees czy Michael Bublé). Klasyczne kompozycje Guthmana w połączeniu z osobistymi tekstami tworzą muzyczną opowieść o przemianie Sashy w charyzmatyczną i świadomą siebie artystkę.

„Woman In Black” jest utrzymana w stylistyce noir. Nowoczesne aranżacje zawierają najlepsze elementy złotego wieku muzyki pop oraz swingu, z klimatem świadomej siebie kobiecości zawartej w tekstach. Album okazał się spektakularnym powrotem Sashy na scenę oraz spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem. 

  MKIDN      stoart       stoart       stoart     psj      ejm