Aktualności
Woody Allen And His
New Orleans Jazz BandWOODY ALLEN W SALI KONGRESOWEJ

JFW niedzielę 28 grudnia br. w warszawskiej Sali Kongresowej wystąpi Woody Allen And His New Orleans Jazz Band.

Działający już od dwudziestu lat 8-osobowy band Woody’ego Allena specjalizuje się w  klasycznym nowoorleańskim jazzie. Słynny amerykański reżyser filmowy gra na klarnecie od wczesnej młodości, a publicznie występuje jako muzyk od końca lat 60. Co tydzień, w każdy poniedziałek koncertuje ze swoim zespołem w nowojorskim Carlyle Hotel przy Madison Avenue. Rzadko pojawia się w tej roli w Europie, aczkolwiek jego New Orleans Jazz Band występował już w Hiszpanii, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji, Monako, na Węgrzech i we Włoszech. Trasa po Italii została udokumentowana w filmie  „Wild Man Blues” (1998). Woody Allen and his New Orleans Jazz Band wydał dwie płyty: „The Bunk Project” (1993) oraz album ze ścieżką dźwiękową z filmu „Wild Man Blues” (1997). W czerwcu tego roku występował przez dwa wieczory na Montreal Jazz Festival.
W zespole tym grają obecnie: Woody Allen – cl, Simon Wattenhall - tp, Jerry Zigmont - tb, Cyntia Sayer - keyb, Eddy Davies - bjo, Conal Fowkes - b i Rob Garcia - dr.

Bilety od 180 PLN do 680 PLN (specjalne złote pakiety VIP), dostępne m.in. w systemach internetowych www.ticketrpo.pl, www.eventim.pl oraz www.ticketonline.pl, a także w kasie biletowej Sali Kongresowej oraz w wybranych salonach Empik.

Promotorem i organizatorem pierwszego w Polsce koncertu tego zespołu jest Agencja STX Jamboree, zaś współorganizatorem Agora SA.

www.stx-jamboree.com/woodyallen

http://www.youtube.com/watch?v=NRc28oOR7KY

 

 
  MKIDN      stoart       stoart       stoart     psj      ejm