Aktualności

Wiosna w Sarym Maneżu

Noc Fado: Melodia duszy prosto z Portugalii
8.05, godz.19:00
ul. J. Słowackiego 23
Stary Maneż
Gdańsk

Bilety: https://www.interticket.pl/program/noc-fado-8733

Monika Borzym – „Kołysanki dla dorosłych"
20.06, godz. 19:00
ul. J. Słowackiego 23
Stary Maneż
Gdańsk

Biletysklep.ebilet.pl/292452500802371637

Wiosna w Starym ManeżuJazzowe evergreeny i portugalskie pieśni w Starym Maneżu.

W nadchodzących miesiącach klub zaprasza melomanów na dwa wyjątkowe koncerty, które pozwolą publiczności przenieść się w niezwykłe muzyczne światy.

Noc Fado: Melodia duszy prosto z Portugalii
Noc Fado to spotkanie z muzyką, która jest prawdziwą esencją portugalskiej duszy. W maju na scenie Starego Maneżu wystąpią Mel i André Vaz - dwoje utalentowanych artystów, którzy przeniosą publiczność w intymny i bardzo emocjonalny świat fado. Ich wyjątkowe interpretacje tradycyjnych pieśni tworzą most pomiędzy sercami wykonawców a słuchaczami, zapewniając niezapomniane wrażenia. Noc Fado to więcej niż koncert - to przeżycie, które inspiruje do refleksji i głębszego wsłuchania się w piękno portugalskiej tradycji muzycznej.

Monika Borzym – "Kołysanki dla dorosłych": Jazzowe standardy w zmysłowej odsłonie.
Drugie wydarzenie, które szczególnie wyróżnia się w kalendarzu Starego Maneżu, to koncert pod intrygującym hasłem "Kołysanki dla dorosłych". Monika Borzym, znana z wyjątkowej wrażliwości i niebanalnych interpretacji, tym razem zaprasza na wieczór ze standardami jazzowymi. "Kołysanki" to zbiór klasyków jazzu, zaaranżowanych w sposób, który ma za zadanie koić zmysły i wzbudzać nastrój błogiego odprężenia. Pomoże w tym trio, które stworzą wybitni instrumentaliści: Krzysztof Dys (fortepian), Michał Bryndal (perkusja) i Max Mucha (kontrabas).

  MKIDN stoart       stoart       stoart     psj      ejm