Aktualności
Wschód Piękna FestivalAlchemik Big Band i goście na siódmej edycji plenerowego festiwalu na Beescampie w Olsztynie, 30.07 – 1.08

„Medytacje, poranna yoga i muzyka” to hasło festiwalu, który odbywa się w magicznej scenerii na Beescampie na jeziorze Krzywym w Olsztynie. Pomysłodawcą i dyrektorem festiwalu jest saksofonista Grzech Piotrowski, lider Alchemik Big Bandu, do którego dołączą goście nie tylko z Polski. Na scenie pojawią się Anna Karwan, Michał Dąbrówka, Aga Derlak, Robert Luty, Rafał Sarnecki, Stanisław Słowiński, Sara Malinowska, a także Misha Piatigorsky (Nowy Jork) i Matheus Jardim (Brazylia).

Alchemik Big Band stworzony przez Grzecha Piotrowskiego skupia najlepszych studentów i absolwentów katowickiego wydziału jazzu, z big bandem występują obecnie również młode wokalistki: Jowita Łasecka, Ada Kiepura, Tamara Behler i Małgorzata Chruściel. Całość festiwalu będzie w formie koncertów galowych prowadzonych osobiście przez Grzecha Piotrowskiego.

Miejscem festiwalu jest BEESCAMP (Glamping) w Olsztynie, położony nad jeziorem Krzywym. Teren campingu będzie przeznaczony w całości wyłącznie dla publiczności festiwalowej. Dyskrecja, dystans, otoczenie lasu i wewnętrzna plaża z micro jeziorkiem dodają niezwykłości tegorocznemu Wschodowi Piękna. Tradycyjnie na ostatni dzień festiwalu zapraszamy do Olsztyneckiego Skansenu.

30.07 Beescamp - Glamping Olsztyn
31.07 Beescamp - Glamping Olsztyn
01.08 Skansen Olsztynek

Cena karnetu - 300 zł

Uwaga: Ilość miejsc ograniczona.
Kup bilet


JAZZ FORUM 7-8/2021

Aktualnie w sprzedaży
Więcej >>>

Wagabunda

Zawartko/Piasecki

Płyta miesiąca

Atom String Quartet & Szczecin Philharmonic Wind Quartet

Karłowicz Recomposed

Linki
Z galerii

Jazzowa Jesień 2015

  MKIDN      stoart       stoart       stoart     psj      ejm