Aktualności

Akwarium – inauguracja
6.06.2019 (czwartek), godz. 18.00 – 03.00
Akwarium – Skwer Hoovera
Krakowskie Przedmieście 60a
Warszawa

Wstęp wolny

Akwarium – inauguracja!Reaktywacja kultowego klubu 6 czerwca na Skwerze Hoovera w Warszawie

Na inaugurację zapraszają organizatorzy – BNW Group i Polskie Stowarzyszenie Jazzowe. W programie wieczoru m.in. Andrzej Jagodziński Trio, Akwarium Band, jam session.

Akwarium – Skwer Hoovera to próba reaktywacji kultowej marki #Akwarium, która uchodzi za jedną z najważniejszych inicjatyw kulturalnych w tej części Europy, cieszącą się długą historią na polu popularyzacji muzyki jazzowej. Poza muzycznymi wydarzeniami z udziałem najważniejszych przedstawicieli światowej sceny muzycznej w #Akwarium będziecie mogli doświadczyć codziennych aktywności kulturalnych, kierowanych do całych rodzin - od najmłodszych do najstarszych członków rodziny. Poza codziennymi aktywnościami będziecie mogli także zjeść pyszne śniadanie czy obiad w historycznym centrum Warszawy w rozsądnym przedziale cenowym, o którym bardzo często zapominają restauratorzy w tej okolicy.

Inauguracja klubu Akwarium to trzy dni pełne muzyki najwyższej próby – od czołówki polskiej sceny jazzowej po artystów, którzy uchodzą za najważniejszych w szeroko pojętej muzyce elektronicznej. Do Waszej dyspozycji dostępną będą wszystkie pomieszczenia klubowe, a także 'ogródek' usytuowany przed wejściem w historycznym sercu Warszawy.

Pierwszy dzień będzie stał pod znakiem JAZZU, czyli brzmień, które stały się charakterystyczne dla marki #AKWARIUM. Wystąpi czołówka polskiej sceny muzycznej pod przewodnictwem Andrzeja Jagodzińskiego, a także pojawi się niezwykle specjalny gość, którego tożsamość poznacie po przyjściu na Skwer Hoovera. 

Program:
Andrzej Jagodziński Trio
Akwarium Band
Jam Session Band
+ gość specjalny

Partnerzy wydarzenia: The Coca-Cola Company, Ben & Jerry’s, PSJ – Polskie Stowarzyszenie Jazzowe, Miasto Stołeczne Warszawa, Grupa Żywiec

  MKIDN      stoart       stoart       stoart     psj      ejm