Aktualności

All Stars Jam Session
3.04.2018 (wtorek), godz. 20.00
12on14 Jazz Club
ul. Noakowskiego 16
Warszawa

Wstęp wolny

All Stars Jam Session w 12on143 kwietnia po półrocznej przerwie kultowy warszawski klub otwiera swoje podwoje!

Podczas tego specjalnego wieczoru zagrają polskie i zagraniczne gwiazdy muzyki jazzowej, a także wielu innych znakomitych artystów rodzimej i zagranicznej sceny.

Program:
20:00 Zapraszamy do Klubu / Welcome to the Club
21:30 Uroczystość otwarcia / Opening ceremony
22:00 All Stars Jam Session

Wstęp Wolny

Począwszy od 3 kwietnia klub będzie czynny od wtorku do soboty w godzinach od 16:00 do 01:00. W przestrzeni klubu oraz na patio przed klubem obowiązywać będzie całkowity zakaz palenia.

Poza wydarzeniami artystycznymi klub zaprasza do korzystania z bogatej oferty gastronomicznej – w menu kilkanaście dań zimnych, zupy i kilkanaście dań ciepłych, w tym dla wegetarian. Wszystkie dania zostały sporządzone według tradycyjnych przepisów kuchni toskańskiej z oryginalnych produktów najwyższej jakości. Zapraszamy również do baru oferującego doskonałe wina, koktajle, drinki i inne alkohole oraz oryginalną kawę włoską i angielską herbatę.

Przez cały rok goście klubu będą mogli korzystać z pięknego patio z kilkoma stolikami.

W butiku oferowane będą wydawnictwa fonograficzne, książkowe i magazyny branżowe. Będzie się również można zaopatrzyć w pamiątki i gadżety klubowe.

Najwyższej jakości system nagłośnienia i system oświetlenia sceny, odnowiony wystrój klubu i kącik dla amatorów gier planszowych, starannie dobrana muzyka tła oraz nastrojowe oświetlenie sprzyjać będą doskonałej atmosferze towarzyskich spotkań.

Pliki z harmonogramem w pełnym rozmiarze dostępne są na stronie:

http://12on14club.com/kalendarium-wydarzen-na-rok-2018/

  MKIDN      stoart       stoart       stoart     psj      ejm