Aktualności

Globus Music Club
Nowy Klub Muzyczny w Podgórzu
ul. Węgierska 4
Kraków


Globus Music ClubKolejny klub z muzyką jazzową pojawił się w Krakowie. Karen Edwards na inauguracji 21 i 22 stycznia br.

Witold Wnuk z małżonką Janiną zapraszają do Podgórza, znanej krakowskiej dzielnicy, która dawniej (przed rokiem 1916) była osobnym miastem oddzielonym rzeką Wisłą od Krakowa.

Od 21 stycznia br. codziennie, oprócz poniedziałków będzie można posłuchać dobrej muzyki jazzowej, bluesowej oraz recitali piosenki aktorskiej i poetyckiej. W miejscu przedwojennej fabryczki obuwia „Globus” wnuczka jej założyciela Janina Wnuk otwiera pod tą samą nazwą scenę muzyczną połączoną z dobrą kuchnią i barem. Nad stroną artystyczną i programem będzie czuwał promotor jazzu i dyrektor festiwali, mąż Janiny – Witold Wnuk.

Regularnie będzie można posłuchać znanych krakowskich, krajowych i zagranicznych zespołów oraz gwiazd estrady. Na koncertach inauguracyjnych 21 i 22 stycznia wystąpi z zespołem znana amerykańska wokalistka i pianistka Karen Edwards. Program pozostałych styczniowych koncertów poniżej

Bilety będzie można kupić na Ticketmaster.pl, w biurze Cracovia na ul. Karmelickiej 52/1 od poniedziałku do piątku w godz.10-17 ( tel.12-357 69 22) oraz w klubie przed koncertem.

   MKIDN      stoart       stoart       stoart     psj      ejm