Aktualności
fot. Katarzyna DaszkiewiczGniewomir Tomczyk / ProjectLive Session w Galerii Donde – 3 utwory z płyty „Pieces Of My Journey” w wersji live.

Po niedawnej premierze trzeciego, autorskiego albumu „Pieces Of My Journey”perkusista Gniewomir Tomczyk, prezentuje trzy utwory z tej płyty także w wersji live. Mini koncert zarejestrowany został z udziałem gości specjalnych w Galerii Donde w Warszawie, a dostępny jest od 16 lutego 2020 na kanale YouTube.

Link do nagrania z live session:


Artystyczne wnętrze galerii stało się znakomitym tłem dla muzyki, za pomocą której Gniewomir Tomczyk zabiera nas w swoją podróż do krainy jazzu, inspirowanego różnorodnymi technikami improwizacji, sięgającymi po współczesne, muzyczne trendy. Do rejestracji live session zostały wybrane trzy utwory z płyty „Pieces of My Journey”: „Anomalies Love”, „Just Breathe” i „The City”.

Niekonwencjonalne dźwięki hybrydowej perkusji oraz wizjonerska produkcja utworów nadają muzyce tworzonej przez Gniewomira Tomczyka indywidualne i oryginalne brzmienie.

Gniewomir Tomczyk / Project
Gniewomir Tomczyk – perkusja
MIN t - wokal / syntezator basowy
Maciej Kądziela - saksofon
Zdzisław Kalinowski - instrumenty klawiszowe
oraz, jako goście specjalni, wokaliści:
Patrycja Zarychta („Anomalies Love”)Stanisław Plewniak („Just Breathe”)


Projekt został zrealizowany dzięki wsparciu ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19.

Album „Pieces of My Journey” dostępny na stronie Wydawnictwa SOLITON: https://muzykacyfrowa.pl/collection/gniewomir-tomczyk-pieces-of-my-journey 

oraz na platformach streamingowych: 
Posłuchaj

  MKIDN      stoart       stoart       stoart     psj      ejm