Aktualności

Angélique Kidjo, Lizz Wright & Cecile McLorin Salvant
Sing The Truth
7.07.2019, godz. 20:30
Sala koncertowa NOSPR
pl. Wojciecha Kilara 1
Katowice 

Sing the Truth w KatowicachAngélique Kidjo, Lizz Wright i Cecile McLorin Salvant wystąpią wyśpiewają prawdę na koncercie w NOSPR 7 lipca

Trzy niezwykłe osobowości. Trzy zjawiskowe głosy. Trzy kobiety: Angélique Kidjo, Lizz Wright oraz Cecile McLorin Salvant na jednej scenie, wspólnie, wyśpiewają prawdę.


Wydarzenie, które z całą pewnością nie tylko warto odnotować, ale również przeżyć, bo Sing the Truth! to prawdziwy wulkan miłości, radości i energii. Wielkie święto muzyki, które nie zostawi po sobie niewzruszonych serc i dusz. Wszystkie trzy łączy niezwykła wrażliwość nie tylko muzyczna, ale również społeczna, mistrzowski warsztat oraz skłonność do mieszania gatunków muzycznych z pogranicza jazzu, popu i world music.Koncert został wyreżyserowany przez trzykrotną laureatkę Grammy – Terri Lyne Carrington, wybitną perkusistkę, producentkę znaną ze współpracy z największymi gwiazdami światowego jazzu, jak m.in. Herbie Hancock, Wayne Shorter, Al Jarreau, Stan Getz, David Sanborn, Woody Shaw, Cassandra Wilson, Dianne Reeves, John Scofield czy Esperanza Spalding.


  MKIDN      stoart       stoart       stoart     psj      ejm